Darčekové predmety s logom firmy

Darčekové predmety s logom firmy ja jedna zo služieb, ktorú poskytujeme svojim zákazníkom. Pod darčekovým predmetom chápeme balenie pozostávajúce z kartónika (či už na jednu fľašku alebo dve fľašky) a samotného vína, prípadne víno (fľaška) s originálnou etiketou s vlastným venovaním  a logom. Takisto aj na kartóniku môže byť umiestnené logo firmy, prípadne text, resp. požadovaná grafika.

Kartóniky ponúkame v dvoch prevedeniach: v bielej farbe a béžovej (čiže klasický kartónik), prípadne sa dá zrealizovať aj špeciálna požiadavka, ale treba ju zadefinovať s určitým časovým predstihom.

Chowaniec & Krajčírovič

Vlastná etiketa

Každý kartónik má na prednej strane výsek na etiketu. Samozrejme aj tu sa vieme prispôsobiť požiadavke zákazníka a zabezpečiť požadovaný typ balenia – podľa možností a po dohovore. Pre tých, ktorý chcú prísť s originálnym darčekom je tu možnosť vytvoriť si vlastnú etiketu na víno s venovaním a vlastným logom.

Chowaniec & Krajčírovič - Papierový kartónik na víno

Už do 24 hodín

Je to jednoduché. Všetko čo potrebujeme je Vaše logo “v krivkách” v elektronickej forme a požiadavka na text (venovanie). My to spracujeme a pošleme Vám návrh na schválenie. Po schválení ide návrh do tlače. Hneď ako obdržíme etikety, resp. kartóniky vieme prakticky do 24 hod. zrealizovať objednávku a expedovať. Celý proces od spracovania návrhu až po expedíciu trvá max.2 týždne.

Chowaniec & Krajčírovič

Cena

Cena etikety ako aj potlače kartónika závisí od objednaného množstva. Minimálne množstvo je 50 ks (cena pri 50 ks je 0,60 Eur/kus s DPH).

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte e-mailom, prípadne telefonicky.

Radi vám zodpovieme na všetky vaše otázky a vybavíme vaše objednávky.

Správy
Odporúčame
Obchodní partneri
Sledujte nás